Rita Ora uron Ditën e Flamurit

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka uruar Ditën e Pavarësisë së Shqipërisë me fotografi nga vizita e saj në Kosovë.

”Gëzuar Ditën e Pavarësisë Shqipëri nga familja jonë tek e juaja!”, ka shkruar Ora në Facebook dhe Instagram, duke postuar një foto me Presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani.

Cani Travel