Gjermani: Sopranoja shqiptare Ermonela Jaho vazhdon me suksese

Sopranoja shqiptare me famë botërore, Ermonela Jaho prezantohet këto ditë më shumë sukses në Gjermani.  Më 1, 6, dhe 8 prill 2024, ajo do të jetë në skenën e Operës Shtetërore të Bavarisë, Gjermani. Ermonela do të performojë në shfaqjen “Il Trittico” të G.Puccini.