Bebe Rexha fiton çmim në „Billboard Music Awards“

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka fituar çmimin kënga më e mirë e zhanrit në eventin e njohur muzikor „Billboard Music Awards“.

Ajo fitoi çmimin në kategori „Dance/Electronic“me këngën “I’m Good (blue)” në bashkëpunim me yllin David Guetta.

Cani Travel

Rexha këtë vit është nominuar në tri kategori: “ Top-bashkëpunimi”, “Top-kënga Billboard Global” dhe “Top-kënga Dance/Electronic”.